смт. Чабани, вул. Покровська 4Д

АВТОНОМНЕ НАГРІВАННЯ ВОДИ
ТА ОПАЛЕННЯ В БУДЬ-ЯКУ
ПОРУ РОКУ

У кожній квартирі є власний двоконтурний газовий котел. Він нагріває воду для опалення та для побутового використання: на кухні та у ванній кімнаті. Це означає, що Ви вмикаєте та вимикаєте опалення тоді, коли вам потрібно, не зважаючи на опалювальний період.

Котел обладнаний автоматичним керуванням. Це означає, що Ви задаєте температуру в квартирі, і котел підтримує її протягом доби.

ЕКОНОМІЯ ДО 50%
НА ОПАЛЕННІ ТА
ГАРЯЧІЙ ВОДІ

У звичайних квартирах взимку комунальні платежі збільшуються в рази через ціни на гарячу воду й опалення. А у Вас економія до 50% на опаленні та гарячій воді у порівнянні із централізованим опаленням!

БЕЗПЕРЕРВНО
ТА БЕЗПЕЧНО

Автономне опалення для кожної квартири передбачено проектом будинку. Це означає, що для кожного котла передбачена вентиляція та димохід, а об’єм води в системі дозволяє швидко нагрівати квартиру.

Газопровід будинку спроектований таким чином, щоб забезпечити всі квартири газом навіть під час одночасного пікового навантаження всіх котлів. Вся система пройшла перевірку й отримала необхідні дозволи від міської влади. Ми подбали про все. Просто заїжджайте та живіть!

ПЛАНУВАННЯ КВАРТИР

1-кімнатна квартира 36,6

foto

Перглянути планування квартир

2-кімнатна квартира 58,4

foto

Перглянути планування квартир

3-кімнатна квартира 72

foto

Перглянути планування квартир

Задайте нам питання